Kancelaria adwokacka

Popik & Konarzewski

W naszej kancelarii w Lublinie prowadzimy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz spadkowych.

W naszym zespole posiadamy także specjalistów z zakresu prawa karnego oraz prawa administracyjnego i prawa jednostek samorządu terytorialnego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić pełną i kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów prawnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu prowadzimy sprawy na najwyższym poziomie merytorycznym z zachowaniem wysokich standardów adwokackich.

Jesteśmy dynamicznym zespołem prawników, którzy wykonują zawód adwokata z pasją i pełnym zaangażowaniem. Prymatem prowadzenia spraw przez naszą Kancelarię jest profesjonalne podejście, rzetelność a przede wszystkim troska o dobro klienta.

W trosce o zachowanie najwyższej jakości nasz zespół stale się doskonali, dzięki czemu możemy zaoferować najbardziej skuteczne rozwiązania w postępowaniach prowadzonych przed sądami i organami administracji publicznej.